|
|
|
|
 |
garfieldka
2007-09-12 19:48:00
|
21
|
Úgy vélem, ezt a felhívást még jónéhányszor be kell majd írnod! Itt sokan sírnak majd, s nem a topic neve szerint szólnak hozzá. Ezzel számolnod kell biztosa! :((
A foto-schneider egyébként sokféle használt dolgot árul. Nem sokszor vettem tőlük, de a minőséggel nem volt gondom. Azonban nézve a vegyes kínálatukat, az áraikat, nem valószínű, hogy az "olcsón jót" elv szerint tud vásárolni az ember. Legalábbis én így érzem. Ugyanakkor eléggé lassú volt a szállítás is "innen a szomszédból".
A kapcsolattartásuk sem volt szimpatikus, alig válaszoltak. Ha nem muszály, nem vásárolok tőlük. Vannak sokkal meggyőzőbb eladók is. |
|
 |
Abrash
2007-09-12 18:39:46
|
20
|
EZ A SIRÁMTOPIK
Köszi aki az ügyvédeset linkelte; ott kéne folytatni a sztorikat, itt csak a lista
KÖSZI |
|
A hozzászólás:
 |
Abrash
2007-09-12 18:34:30
|
18
|
HANGSÚLYOZOTTAN KÉREK MINDENKIT, HOGY A SIRÁMOKAT EGY MÁSIK TOPIKBAN....
Itt a kerülendő "eladók" listáját szeretném nyilván tartani: közös érdek, hogy követhető lista legyen, de dumahegyek!
Valaki nyisson egy ebay tapasztalatok topikot, és tetesse át mindenki oda a hsz-ét, ezt szeretném tisztán tartani: közös érdek, etc. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|