Keresés

Részletes keresés

Efuli Creative Commons License 2007-09-23 23:09:21 1084
Szegénykém:))
De hogy megvígasztaljalak vannak akik alig férnek a fotelbe.
homancska Creative Commons License 2007-09-18 22:47:56 1081
Mi sajnos nem segíthetünk, nekünk nemhogy fotel nem jut, de egymáson kell aludni, mert nincs elég helyünk kinyújtózni:(
Magdi60 Creative Commons License 2007-09-12 19:12:11 1077
Brrr, a bőr az olyan hideg, és szőrtelen.
Pudingocska Creative Commons License 2007-09-12 16:29:51 1076
Sőt, látom, hogy közben még vasalnod is kell! Ez teljesen tűrhetetlen. Help!
A hozzászólás:
babi45 Creative Commons License 2007-09-12 13:46:17 1075
Sanyarú sorsom van. Bőrfotelbe vagyok kénytelen aludni. Ha valaki tudna rajtam segiteni????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!