|
|
|
|
 |
Andreas
2007-09-12 11:58:59
|
17
|
| Szerintem sem túl jó a rendszer, de Németországban például vannak ügyvédek akik ilyen esetekre specializálták magukat. 'eladó' például nem hagyta annyiban a dolgot, lásd itt. |
|
A hozzászólás:
 |
lowpici
2007-09-12 11:31:23
|
16
|
| Igazából így mi értelme van ennek a ffedback-es dolgnak, ha az ártatlan fél is kap egy pirosat? |
|
Előzmény:
 |
LeO78
2007-09-11 22:13:16
|
12
|
Nekem volt egy frankó sellerem, ki az pénz paypalos mozgatása után nem reagált sem a levelekre sem egyébre az item meg egyre kevésbé akart megérkezni. Indítottam a egy dispute-t paypalon és szépen érthetően leírtam a szitut - a seller azonnal jelentkezett, hogy "bocs, most láttam meg hogy még nem került postázásra azonnal feladom biztosítva, adom a tracking numbert, ajcsiba kapsz kioldót, vagy táskát, válassz".
Szerintem az egyik követendő út, hogy paypalos fizetést preferálsz, mert ha valami balul üt ki paypal vissza tudja adni a pénzed. A feedback-el való fenyegetőzés, vagy negatív feedback inkább már szardobálás, aminek köszönhetően sanszos hogy bosszúból visszavágja neked is a negativot azt jöhet a gyomros idegmunka hogy szerezd vissza a 100%-os státuszt - bármi más eszközzel szerintem igyekezni kell megoldást keresni mielőtt ehhez nyúlsz. Előtte érdemes jól elmélyedni a seller feedbackjeiben ha mindenhol idegből, indulatból válaszolt, hárította a felelősséget, stb, akkor keresni egy másik, hasonló terméket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|