Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2007-09-12 11:04:30 700
... = dübörgés, csattogás stb. Iiiigazán élvezetes volt minden éjjel...:-)
A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2007-09-12 11:03:28 699
Elméletileg nálunk is úsztatott födém van, de mérget veszek rá, hogy gyakorlatban nincsen, vagy szarul megcsinált. Merthogy egyébként nem zavarhatott volna annyira a felettem lakó fürdése, hogy ne lehessen aludni tőle. A két lakás ugyanolyan, fürdő a háló mellett, kád azon a falon. Fürdés
Előzmény:
Arnyeklovas Creative Commons License 2007-09-11 22:53:17 698
Elméletileg jó! Úsztatott födém, arany élet. A lakáselválasztó falak szenvicsben (mészhomok-légrésben hangszigelető anyag-mészhomok) jobbak, a sima mészhomok valszeg kevés lesz. A tuti a hangszigetelés számszerűsítése lenne. Általában a szabványt vállalják, ami azért nem elég, elviselhető.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!