|
|
|
|
 |
kkkk04
2007-10-16 19:59:17
|
636
|
Hello,
Most olvastam a topicot, javasolnám még a krumplis tésztát, krumlipürét, tejfölt:) Nagyon szeretik. Tavaly mi is találtunk sünit és Benőbéká-ék teleltették át, nagyon jó kis helye volt ( nézd vissza a topikban ), aztán tavasszal visszahozták nekünk és mi elengedtük őt itt a kertben. Sajnos azóta sem láttuk őt:(((( De muszáj elengedni, mert nem bírják a bezártságot. |
|
A hozzászólás:
 |
grincccs
2007-09-12 00:16:34
|
628
|
ok, köszi a megerősítést! jól elvannak, csak kaparásszák a ketrecet és kicsit sajnálom őket. de rengeteget esznek, macskatésztás konzervet, tojást... mást eddig nem voltak hajlandóak, de holnap folytatom a kísérletezést. fecskendőből adtam nekik cicatejet, mert abban nincs ugye laktóz, az is bejött nekik, híztak 2 dekát már:) |
|
Előzmény:
 |
jingo
2007-09-10 22:17:30
|
627
|
Semmiképpen ne engedd el őket! Egyre hidegebb van,pusztulnak a takarmányállataik,nem valósznű,hogy megerősödhetnének. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|