Keresés

Részletes keresés

kkkk04 Creative Commons License 2007-10-16 19:59:17 636
Hello,

Most olvastam a topicot, javasolnám még a krumplis tésztát, krumlipürét, tejfölt:) Nagyon szeretik. Tavaly mi is találtunk sünit és Benőbéká-ék teleltették át, nagyon jó kis helye volt ( nézd vissza a topikban ), aztán tavasszal visszahozták nekünk és mi elengedtük őt itt a kertben. Sajnos azóta sem láttuk őt:(((( De muszáj elengedni, mert nem bírják a bezártságot.
A hozzászólás:
grincccs Creative Commons License 2007-09-12 00:16:34 628
ok, köszi a megerősítést!
jól elvannak, csak kaparásszák a ketrecet és kicsit sajnálom őket. de rengeteget esznek, macskatésztás konzervet, tojást... mást eddig nem voltak hajlandóak, de holnap folytatom a kísérletezést. fecskendőből adtam nekik cicatejet, mert abban nincs ugye laktóz, az is bejött nekik, híztak 2 dekát már:)
Előzmény:
jingo Creative Commons License 2007-09-10 22:17:30 627
Semmiképpen ne engedd el őket!
Egyre hidegebb van,pusztulnak a takarmányállataik,nem valósznű,hogy megerősödhetnének.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!