Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bogyó 2 Creative Commons License 2007-09-11 23:54:08 80
Ja, érdemes esetleg a PTK. hibás teljesítés részét tanulmányozni. Nem feltétlen azért mert jogi útra kerül a dolog, csak nem árt, ha tisztában vagy vele, hogy mi lenne,ha így lenne. Egy szópárbajban nem mindegy.
Előzmény:
Bogyó 2 Creative Commons License 2007-09-11 23:51:46 79
Nehéz ebben tanácsot adni. Túl kevés az infó. Mit csesztek el? Ők ezt elismerik-e, s ki tekintenek hibásnak?Milyen szerződésed van velük? Hogyan fizetsz majd? Lehetnek-e agresszívek, ha konfliktusra kerül sor?
Csak néhány dolog.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!