|
|
|
|
 |
Abrash
2007-09-12 18:37:32
|
19
|
ha már irunk, legyen pontos: "mutual agreement", beirva ott marad, de nem számolják be.
De még egyszer: az eladól URLje, és minimális leirás a történtekről, semmi vénasszonyos szócséplés, uff. |
|
 |
atti73
2007-09-12 08:27:52
|
15
|
| Ha jelzed az ebay felé, hogy tévedésből lett negatív írva, akkor törlik! |
|
A hozzászólás:
 |
fotoeostibi
2007-09-11 22:30:04
|
14
|
| A negativtörles nincs , olvasd el rendesen az EBAY szabalyait. 2003-ota csinalom rendszeresen, több szaz + ertekelesem van, eddig egyszer sem volt pechem! |
|
Előzmény:
 |
lesifotos
2007-09-11 22:15:20
|
13
|
| Ez a negatívtörlés mekkora genyaság. Ezért lehetnek 99,7%-on, mert a userek mindig visszavonják a mínuszokat... :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|