Keresés

Részletes keresés

Abrash Creative Commons License 2007-09-12 18:37:32 19
ha már irunk, legyen pontos: "mutual agreement", beirva ott marad, de nem számolják be.

De még egyszer: az eladól URLje, és minimális leirás a történtekről, semmi vénasszonyos szócséplés, uff.
atti73 Creative Commons License 2007-09-12 08:27:52 15
Ha jelzed az ebay felé, hogy tévedésből lett negatív írva, akkor törlik!
A hozzászólás:
fotoeostibi Creative Commons License 2007-09-11 22:30:04 14
A negativtörles nincs , olvasd el rendesen az EBAY szabalyait. 2003-ota csinalom rendszeresen, több szaz + ertekelesem van, eddig egyszer sem volt  pechem!
Előzmény:
lesifotos Creative Commons License 2007-09-11 22:15:20 13
Ez a negatívtörlés mekkora genyaság. Ezért lehetnek 99,7%-on, mert a userek mindig visszavonják a mínuszokat... :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!