Keresés

Részletes keresés

fotoeostibi Creative Commons License 2007-09-11 22:30:04 14
A negativtörles nincs , olvasd el rendesen az EBAY szabalyait. 2003-ota csinalom rendszeresen, több szaz + ertekelesem van, eddig egyszer sem volt  pechem!
A hozzászólás:
lesifotos Creative Commons License 2007-09-11 22:15:20 13
Ez a negatívtörlés mekkora genyaság. Ezért lehetnek 99,7%-on, mert a userek mindig visszavonják a mínuszokat... :(
Előzmény:
Abrash Creative Commons License 2007-09-11 18:43:55 7
http://myworld.ebay.com/yiddishman

yiddishman

Leica CL - nem működő fénymérés, töröt filmspulni , persze nem szólt.

Negativot visszavágta én töröltettem kinomban

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!