|
|
|
|
 |
fotoeostibi
2007-09-11 22:30:04
|
14
|
| A negativtörles nincs , olvasd el rendesen az EBAY szabalyait. 2003-ota csinalom rendszeresen, több szaz + ertekelesem van, eddig egyszer sem volt pechem! |
|
A hozzászólás:
 |
lesifotos
2007-09-11 22:15:20
|
13
|
| Ez a negatívtörlés mekkora genyaság. Ezért lehetnek 99,7%-on, mert a userek mindig visszavonják a mínuszokat... :( |
|
Előzmény:
 |
Abrash
2007-09-11 18:43:55
|
7
|
http://myworld.ebay.com/yiddishman
yiddishman
Leica CL - nem működő fénymérés, töröt filmspulni , persze nem szólt.
Negativot visszavágta én töröltettem kinomban |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|