Keresés

Részletes keresés

lowpici Creative Commons License 2007-09-12 11:31:23 16
Igazából így mi értelme van ennek a ffedback-es dolgnak, ha az ártatlan fél is kap egy pirosat?
A hozzászólás:
LeO78 Creative Commons License 2007-09-11 22:13:16 12
Nekem volt egy frankó sellerem, ki az pénz paypalos mozgatása után nem reagált sem a levelekre sem egyébre az item meg egyre kevésbé akart megérkezni. Indítottam a egy dispute-t paypalon és szépen érthetően leírtam a szitut - a seller azonnal jelentkezett, hogy "bocs, most láttam meg hogy még nem került postázásra azonnal feladom biztosítva, adom a tracking numbert, ajcsiba kapsz kioldót, vagy táskát, válassz".

Szerintem az egyik követendő út, hogy paypalos fizetést preferálsz, mert ha valami balul üt ki paypal vissza tudja adni a pénzed. A feedback-el való fenyegetőzés, vagy negatív feedback inkább már szardobálás, aminek köszönhetően sanszos hogy bosszúból visszavágja neked is a negativot azt jöhet a gyomros idegmunka hogy szerezd vissza a 100%-os státuszt - bármi más eszközzel szerintem igyekezni kell megoldást keresni mielőtt ehhez nyúlsz. Előtte érdemes jól elmélyedni a seller feedbackjeiben ha mindenhol idegből, indulatból válaszolt, hárította a felelősséget, stb, akkor keresni egy másik, hasonló terméket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!