|
|
|
|
 |
kalasnikov
2007-09-13 12:59:54
|
22
|
...ha lehet ellenpéldát is írni (így korrekt).
Én is rendeltem a Foto-Walsertől (http://myworld.ebay.de/foto-walser) nekem pozitív volt a tapasztalatom. Igaz, hogy csak egy alkalommal vettem négy terméket, de akkor minden rendben ment. |
|
A hozzászólás:
 |
garfieldka
2007-09-11 20:32:07
|
11
|
| Majd holnap megtöltöm ezt a topicot! :))) Sajnos az évek óta rendben futó partnerek is okoznak olykor nagy gubancot. Most is van vitám a Foto-Walserrel, nem először. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|