Keresés

Részletes keresés

kalasnikov Creative Commons License 2007-09-13 12:59:54 22

...ha lehet ellenpéldát is írni (így korrekt).

 

Én is rendeltem a Foto-Walsertől (http://myworld.ebay.de/foto-walser) nekem pozitív volt a tapasztalatom. Igaz, hogy csak egy alkalommal vettem négy terméket, de akkor minden rendben ment.

A hozzászólás:
garfieldka Creative Commons License 2007-09-11 20:32:07 11
Majd holnap megtöltöm ezt a topicot! :))) Sajnos az évek óta rendben futó partnerek is okoznak olykor nagy gubancot. Most is van vitám a Foto-Walserrel, nem először.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!