Keresés

Részletes keresés

futobab Creative Commons License 2007-09-11 18:47:31 10
Nekem a A1-SECONDHANDCAMERA-SHOP-MUNCHEN volt negatív tapasztalat, átutaltam a pénzt azonnal, megjelölve a tranzakciót világosan. Ehhez képest folyamatosan zaklattak, hogy nincs meg a pénz, hiába írtam nekik, nem válaszoltak. A végén bejelentették az e-bay-hez is, erre is válaszoltam, amit végre komolyan vettek és megnézték, persze ott ült a pénz hetek óta. Elnézést nem kértek, csak a legolcsóbb módon idelökték az obit, ráadásul nem a megjelölt címre, hanem a lakhelyemre, ahol akkor nem tartózkodtam. Kész szerencse, hogy jól ismer a helyi postás. A végén pedig ezt a kedves és kultúrált feedbacket kaptam tőlük: "DONT NEED SUCH CUSTOMERS. SHOULD BE KICKED OUT OF EBAY SOON AS POSSIBLE.DEADBEAT"
A hozzászólás:
Abrash Creative Commons License 2007-09-11 18:13:28 -
Tehát mindenki ide listázza, akikkel megégette magát..

Ha lehet, URL a ME-re, és nem szimplán a neve az eladónak - át tud keresztelkedni ugyebár.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!