|
|
|
|
 |
futobab
2007-09-11 18:47:31
|
10
|
| Nekem a A1-SECONDHANDCAMERA-SHOP-MUNCHEN volt negatív tapasztalat, átutaltam a pénzt azonnal, megjelölve a tranzakciót világosan. Ehhez képest folyamatosan zaklattak, hogy nincs meg a pénz, hiába írtam nekik, nem válaszoltak. A végén bejelentették az e-bay-hez is, erre is válaszoltam, amit végre komolyan vettek és megnézték, persze ott ült a pénz hetek óta. Elnézést nem kértek, csak a legolcsóbb módon idelökték az obit, ráadásul nem a megjelölt címre, hanem a lakhelyemre, ahol akkor nem tartózkodtam. Kész szerencse, hogy jól ismer a helyi postás. A végén pedig ezt a kedves és kultúrált feedbacket kaptam tőlük: "DONT NEED SUCH CUSTOMERS. SHOULD BE KICKED OUT OF EBAY SOON AS POSSIBLE.DEADBEAT" |
|
A hozzászólás:
 |
Abrash
2007-09-11 18:13:28
|
-
|
Tehát mindenki ide listázza, akikkel megégette magát..
Ha lehet, URL a ME-re, és nem szimplán a neve az eladónak - át tud keresztelkedni ugyebár. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|