|
|
|
|
 |
grincccs
2007-09-12 00:16:34
|
628
|
ok, köszi a megerősítést! jól elvannak, csak kaparásszák a ketrecet és kicsit sajnálom őket. de rengeteget esznek, macskatésztás konzervet, tojást... mást eddig nem voltak hajlandóak, de holnap folytatom a kísérletezést. fecskendőből adtam nekik cicatejet, mert abban nincs ugye laktóz, az is bejött nekik, híztak 2 dekát már:) |
|
A hozzászólás:
 |
jingo
2007-09-10 22:17:30
|
627
|
Semmiképpen ne engedd el őket! Egyre hidegebb van,pusztulnak a takarmányállataik,nem valósznű,hogy megerősödhetnének. |
|
Előzmény:
 |
grincccs
2007-09-08 16:58:29
|
626
|
hello
tegnap este a kertben találtunk két pici sünit,akik nem voltak túl jó bőrben. egy jó ideig keresgéltünk,hátha megtaláljuk a mamájukat is,de sehol semmi. éjszakára bevittük őket, ettek, és megmértük őket, mindkettő pontosan 18 deka. úgy tudom 80 deka alatt nem élik túl a telet. van esély arra, h addig meghíznak annyira? a legjobbat szeretném nekik, szóval ha jó esély van rá h simán áttelelnek kint, elengedem őket nyugodt szívvel. de ha nem, akkor nem esek kétségbe, teleltettem már át sünit a múlt télen is, csak őt később találtam és biztos voltam abban h nem éli túl. de most még korán van,ezért bizonytalan vagyok. köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|