Keresés

Részletes keresés

panabubus Creative Commons License 2007-09-09 23:37:22 3901
Én a másik gépemmel jártam így ma este, némi szervízelés után.
Szerintem nézd meg a kártya-ajtót, hogy rendesen csukódik-e, illetve teljesen ?
Pl. a 7000-esnél ha kicsit kijebb csúszik a CF-kártya, akkor visszatartja akár tizedmilliméterrel a kártyaajtót, és az nem zárja a belül lebő kis mikrokapcsolót. De lehet az akksi-érinkezők "elfáradása" is, nem érintkeznek rendesen. Ha ezekkel nem tudsz boldogulni, akkor tényleg szervíz.
A hozzászólás:
balbek Creative Commons License 2007-09-09 23:22:27 3900

sziasztok!

 

Eddig nagy megelégedéssel használtam az s7000-es gépemet, immár 3 éve, de tagnap kapcsolnám be és se kép se hang, meg sem mukkan :-(( próbáltam több akksival is, semmi....

valakinek volt már ilyen gondja? esetleg valami ötlet?

tudnátok ajánlani neken egy korrekt szervízt???

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!