|
|
|
|
 |
panabubus
2007-09-09 23:37:22
|
3901
|
Én a másik gépemmel jártam így ma este, némi szervízelés után. Szerintem nézd meg a kártya-ajtót, hogy rendesen csukódik-e, illetve teljesen ? Pl. a 7000-esnél ha kicsit kijebb csúszik a CF-kártya, akkor visszatartja akár tizedmilliméterrel a kártyaajtót, és az nem zárja a belül lebő kis mikrokapcsolót. De lehet az akksi-érinkezők "elfáradása" is, nem érintkeznek rendesen. Ha ezekkel nem tudsz boldogulni, akkor tényleg szervíz. |
|
A hozzászólás:
 |
balbek
2007-09-09 23:22:27
|
3900
|
sziasztok!
Eddig nagy megelégedéssel használtam az s7000-es gépemet, immár 3 éve, de tagnap kapcsolnám be és se kép se hang, meg sem mukkan :-(( próbáltam több akksival is, semmi....
valakinek volt már ilyen gondja? esetleg valami ötlet?
tudnátok ajánlani neken egy korrekt szervízt???
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|