Keresés

Részletes keresés

DJ Szegecs Creative Commons License 2007-09-09 18:37:23 3897
Én úgy tudom, a mobilok IMEI száma is átírható programkábel+software segítségével. Vagy az csak a régi Nokiáknál volt?
A hozzászólás:
panabubus Creative Commons License 2007-09-09 08:37:55 3896
Igen. Találkoztam már én is ilyesmivel. Azóta is fáj a szivem, az ilyen ok miatt otthagyott gép miatt... :-( Nagyon ciki lehet, amikor az ember egy rendezvényen pl. így futna össze az eredeti tulajjal...
Kár, hogy nincs a fotógépeknél is olyan billentyűkombináció, mint a mobiloknál. Met ott aztán trükközhetnek a "leesett-levált" gyári feliratokkal, az IMEI szám bármikor előcsalható. Fotógépnél meg aztán tudod, kinek lenne kedve +ezresekért szervízbe vinni, mert ott állítólag azért ki tudnak olvasni belőle dolgokat. Egy "piacos konstrukciónál" meg ez eleve kizárt. Mert vagy megveszed, vagy otthagyod..:-(
Előzmény:
DJ Szegecs Creative Commons License 2007-09-08 23:14:05 3895
Ez nem rossz ötlet, csak sajnos erre már a tolvajok is rájöttek, és sokszor olvashatatlanná teszik a gyári számot, ami nálam mondjuk azonnal arra enged következtetni, hogy lopott cuccról van szó...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!