|
|
|
|
 |
panabubus
2007-09-09 08:37:55
|
3896
|
Igen. Találkoztam már én is ilyesmivel. Azóta is fáj a szivem, az ilyen ok miatt otthagyott gép miatt... :-( Nagyon ciki lehet, amikor az ember egy rendezvényen pl. így futna össze az eredeti tulajjal... Kár, hogy nincs a fotógépeknél is olyan billentyűkombináció, mint a mobiloknál. Met ott aztán trükközhetnek a "leesett-levált" gyári feliratokkal, az IMEI szám bármikor előcsalható. Fotógépnél meg aztán tudod, kinek lenne kedve +ezresekért szervízbe vinni, mert ott állítólag azért ki tudnak olvasni belőle dolgokat. Egy "piacos konstrukciónál" meg ez eleve kizárt. Mert vagy megveszed, vagy otthagyod..:-( |
|
A hozzászólás:
 |
DJ Szegecs
2007-09-08 23:14:05
|
3895
|
| Ez nem rossz ötlet, csak sajnos erre már a tolvajok is rájöttek, és sokszor olvashatatlanná teszik a gyári számot, ami nálam mondjuk azonnal arra enged következtetni, hogy lopott cuccról van szó... |
|
Előzmény:
 |
panabubus
2007-09-08 14:39:06
|
3894
|
| Nézzetek szét a Pe-Csa-ban a hét végén pl. Ott van egy vén fószer, kamerákat árul általában. (Mindenkitől minden sz@rt megvesz, aztán továbbadja.) Szokott nála lenni "ócsó" gép is. Egyszer láttam nála NIkon Coolpix-et pl. 6-ér... Ha véletlen éppen beesne a dolog, meg kelle gép s@ggét nézni a szám miatt... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|