Keresés

Részletes keresés

DJ Szegecs Creative Commons License 2007-09-08 23:14:05 3895
Ez nem rossz ötlet, csak sajnos erre már a tolvajok is rájöttek, és sokszor olvashatatlanná teszik a gyári számot, ami nálam mondjuk azonnal arra enged következtetni, hogy lopott cuccról van szó...
A hozzászólás:
panabubus Creative Commons License 2007-09-08 14:39:06 3894
Nézzetek szét a Pe-Csa-ban a hét végén pl. Ott van egy vén fószer, kamerákat árul általában. (Mindenkitől minden sz@rt megvesz, aztán továbbadja.) Szokott nála lenni "ócsó" gép is. Egyszer láttam nála NIkon Coolpix-et pl. 6-ér... Ha véletlen éppen beesne a dolog, meg kelle gép s@ggét nézni a szám miatt...
Előzmény:
obolus Creative Commons License 2007-09-07 19:25:14 3893

Sziasztok!

 

 

Egy barátomhoz betörtek és elvitték , többek között a fényképezőgépét is.

Fuji S7000 típus

a sorozatszáma: 57C13717, amennyiben valaki találkozik vele, kérem értesítsen.

 

Köszönöm.

 

Obolus

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!