|
|
|
|
 |
Műhód
2007-09-08 13:30:58
|
6
|
Mi ma parasztlagzi jellegű esküvőre vagyunk hivatalosak.
Ilyenkor gyalog vonulgatunk lánykikérésre, stb...
A párom megkért, nézzem meg milyen idő lesz, mert ilyenkor főként a nők igyekeznek az időjárásnak megfelelően öltözni.
Hétfőn-kedden változóan felhős időt és 20 fokot igért Szeged térségére az OMSZ
honlapja. Ezzel szemben hideg esős idő van nálunk.
Most már az OMSZ szerint is 15 fok van és eső. |
|
 |
spurs84
2007-09-07 23:25:42
|
4
|
nálad van az igazság...
|
|
A hozzászólás:
 |
fokhagymabors
2007-09-07 20:57:27
|
2
|
vajon tudjuk -e egyáltalán értelmezni a prognózisokat?
mert az előrejelzések nem ám Pusztapöcsörgére szólnak, hanem egy ország (vagy a K.medence területére.) A változóan felhős, elszórt záporokkal nem azt jelenti, hogy a kertipartin 100% hogy lesz mindenféle felhő és eső is. |
|
Előzmény:
 |
Műhód
2007-09-07 20:22:25
|
-
|
Hétvégeken sokat időzünk a szabadban.
Próbáljuk a várható időjárás szerint megalkotni a programjainkat.
Szinte soha nem egyezik a szombati nap időjárása azzal, amit hétfőn előrejeleznek.
A globális felmelegedés miatt, vagy felhígult a szakma?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|