Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fisherhu Creative Commons License 2007-09-07 10:27:40 232
A vizsga egyáltalán nem nehéz. Szerintem 90%-ban az alapján döntenek, hogy milyen vizsgaképeket képeket viszel, ráadásul a vizsga előtti alkalommal a teljes tételsoron végigmennek. Én ezt pl. kihagytam, mert vidékre kellett utaznom, és egy tök ártatlan kérdéssel jól meg is zavartak, de ennek ellenére átmentem :D
Egyébként meg nem a vizsga számít, hanem a tudás amit megszerzel. Vagy elmulasztasz :D
Előzmény:
conchris Creative Commons License 2007-09-06 09:45:08 229

A végén a vizsga mennyire volt nehéz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!