Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Lugosi Dániel Creative Commons License 2007-09-07 00:59:28 231
wik: izé hát nem ismerem az ASA tanfolyamot, de biztos jók ők is, tehát nem akarlak győzködni, hogy de de de jobb. Nekünk ez a tananyag ennyiért éri meg szerveznünk mert profi modellek vannak, igényes a stúdió (D1), és hát a fotós oktatók is pízbe kerülnek...
Előzmény:
wiktoria Creative Commons License 2007-09-07 00:25:09 230
Lugosi Dániel: ahogy nézem azért ti kicsivel drágábbak vagytok és kevesebb óra is mint ez az ASA, szal győzzél meg...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!