|
|
|
|
 |
panabubus
2007-09-07 18:04:34
|
3892
|
A kompakt gépek nem tárolják el tudomásom szerint az expo-számot. Nálam értőbbek szerint meg nincs is nagy jelentősége, mivel nincsenek bennük mechanikus alkatrészek, amelyeknél ez döntő lenne (tükör, zárszerkezet, stb.)
Max. esetleg az "életkorára" adhat némi eligazítást az exposzám, amit éppen a kártyára felír. Viszont, "rutinosabb" eladók úgyis valamivel a tranzakció előtt visszaállíthatják elejére a számlálót... |
|
A hozzászólás:
 |
AmaDeus
2007-09-06 23:12:19
|
3890
|
Sziasztok, hogy deríthető ki, mennyi expót tudhat egy s7000 maga megett?
Köszi előre is az infót |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|