Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kuzo2 Creative Commons License 2007-09-06 21:31:30 34
Mivel a garázst közvetetten a falon keresztül úgyis szeretném egy kissé "fűteni", így az üzemelési költség bele van számolva.
Előzmény:
Axióma Creative Commons License 2007-09-06 19:11:40 33
Hat pedig akkor az igenyek adottak (garazs ne legyen lefagyaszto, a tobbi mint edidg), tessek eldonteni melyik a jobb, a nagyobb beruhazas kisebb uzemelesi koltseg, vagy forditva. Mas valasztas nincs, winwattol fuggetlenul se...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!