Keresés

Részletes keresés

Axióma Creative Commons License 2007-09-06 17:52:29 31
Nem mondtam, hogy _ugyanannyi_ szigetelest tegyen. De tuti hogy nem jobb a fal leszigetelese helyett vastagabb teglakat alkalmazni (nem olcsobb es nem hatekonyabb vedelem). De persze nekem mindegy...
A hozzászólás:
kuzo2 Creative Commons License 2007-09-06 17:32:36 30
Azért nem mindegy, hogy egy 8 fokos garázs felé van egy porotherm fal, vagy a -10 fokos szeles kert felé. Oda nem kell U=0,15-ös fal.
Előzmény:
Axióma Creative Commons License 2007-09-06 15:20:25 29
Szerintem sokkal nehezebb lesz hoszig. nelkul elerni azt az erteket, ami mar elfogadhato... raadasul ha a garazs felol szigeteled a pincet, nem torekedsz szepsegre, akkor olcsobb mint a kulso hoszig. (nem kell a tobbi kellekkel osszemerheto aru nemesvakolt), es kevesebb meretben, mint a garazs kulso falait novelni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!