|
|
|
|
 |
Axióma
2007-09-06 17:52:29
|
31
|
| Nem mondtam, hogy _ugyanannyi_ szigetelest tegyen. De tuti hogy nem jobb a fal leszigetelese helyett vastagabb teglakat alkalmazni (nem olcsobb es nem hatekonyabb vedelem). De persze nekem mindegy... |
|
A hozzászólás:
 |
kuzo2
2007-09-06 17:32:36
|
30
|
| Azért nem mindegy, hogy egy 8 fokos garázs felé van egy porotherm fal, vagy a -10 fokos szeles kert felé. Oda nem kell U=0,15-ös fal. |
|
Előzmény:
 |
Axióma
2007-09-06 15:20:25
|
29
|
| Szerintem sokkal nehezebb lesz hoszig. nelkul elerni azt az erteket, ami mar elfogadhato... raadasul ha a garazs felol szigeteled a pincet, nem torekedsz szepsegre, akkor olcsobb mint a kulso hoszig. (nem kell a tobbi kellekkel osszemerheto aru nemesvakolt), es kevesebb meretben, mint a garazs kulso falait novelni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|