|
|
|
|
 |
Axióma
2007-09-06 15:20:25
|
29
|
| Szerintem sokkal nehezebb lesz hoszig. nelkul elerni azt az erteket, ami mar elfogadhato... raadasul ha a garazs felol szigeteled a pincet, nem torekedsz szepsegre, akkor olcsobb mint a kulso hoszig. (nem kell a tobbi kellekkel osszemerheto aru nemesvakolt), es kevesebb meretben, mint a garazs kulso falait novelni. |
|
A hozzászólás:
 |
kuzo2
2007-09-05 23:15:38
|
27
|
Remek kis ötletbörze! Kézzel valahogy megbíkóznék vele, csak aztán az egésznek az volna a lényege (szépsége?) hogy utána próbálgatni kéne a külső-belső falakat, ezért szerettem volna modellezni. A lényeg végülis nem az, hogy hány fok lesz a garázsban, hanem hogy a lakás jól legyen hőszigetelve, és el lehessen hagyni arról az egész falról a hőszigetelést, mert az egy csomó pénz.
Axióma ötlete ebből a szempontból kedvező, mert a hőmérsékleteket gyorsan végig lehet próbálgatni, igaz így már két dimenzió mentén kell végigszaladni...
Ha nem megy, akkor jön a papír, ceruza! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|