Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Abrash Creative Commons License 2007-09-05 20:59:41 518
hát akkora csővel tán könnyebb látni,micsinász... hátsó lencsetag gondolom valahol elöl, aligha zavar be a mérésbe.

Hogyan táltosodtak a csövek? Élesebb? Rajzosabb? Szebb a szine?

Elsőt nem hiszem de ha igen: más az AA. Szín a különböző RAW beállitásoktól lehet, kenyonyt bántani szokás a helyből lapos mivolta miatt.
Előzmény:
NJani Creative Commons License 2007-09-04 15:49:20 517

Hmmm...., én sokat használtam 20D-t manuális Nikkorokkal (500,600) és nem volt gondom az obikkal, kihozták a maximumot a Canonból. Igaz az nem egy magas szint. :-)

Végül úgy gondoltam, hogy nem alázom többé ezeket a jó Nikon lencséket ilyen ócska gépekkel és Nikon vázat teszek alájuk. Megtáltosodtak.

:-)

Hamá' vallási vita. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!