Keresés

Részletes keresés

Bubi504 Creative Commons License 2007-09-05 07:16:42 19
Nem hiba, becsüld meg a túloldali hőmérsékletet, és írd be. Más a túloldali hőfok egy kamra (aminek nyitogatod az ajtaját) és más egy lakatlan padlástér esetén.
A hozzászólás:
kuzo2 Creative Commons License 2007-09-05 01:11:14 18

Üdv,

most azon agyalok, mitévő legyek, amikor a túloldali tér fűtetlen, ezt beikszelem, és mégis kérdezi a túloldalon a hőmérsékletet.

 

Ez valami bug?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!