|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
sari attila
2007-09-04 21:40:19
|
5001
|
Köszönöm a segítséget, a csiszolt dioptriás lencsétő elment a kedvem, körülnézek az üzletekben akrobatikus lencsék ügyében.
Mégegyszer köszi. SA |
|
Előzmény:
 |
nikolausz
2007-09-04 16:32:06
|
5000
|
Regebben en is hasznaltam elotetlencset makrora (fotozasra). A lenyeg ugyanaz. En a Soos-nal vettem egy gagyi orosz szinszurot, aminek a menet pont rament az objektivre, majd egy optikusnal csiszoltattam bele egy 4 dioptrias lenycset. Lehet tobb is. Majd beleapplikaltam a foglalatba (sot, ezt lehet, hogy az optikus megcsinalta) Nem volt rossz, de azert rontott a minosegen. Sajnos mar elajandekoztam.
Az akromatikus lencsek igazabol lencserendszerek, tobb tagbol allnak, es mindenfele optikai hibara korrigalnak. Allitolag sokkal jobb a kepminoseguk.
Viszont eleg draga.
Nemreg majdnem vettem egyet, de aztan megse. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|