Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
sari attila Creative Commons License 2007-09-04 21:40:19 5001

Köszönöm a segítséget, a csiszolt dioptriás lencsétő elment a kedvem, körülnézek az üzletekben akrobatikus lencsék ügyében.

Mégegyszer köszi. SA

Előzmény:
nikolausz Creative Commons License 2007-09-04 16:32:06 5000

Regebben en is hasznaltam elotetlencset makrora (fotozasra). A lenyeg ugyanaz. En a Soos-nal vettem egy gagyi orosz szinszurot, aminek a menet pont rament az objektivre, majd egy optikusnal csiszoltattam bele egy 4 dioptrias lenycset.  Lehet tobb is. Majd beleapplikaltam a foglalatba (sot, ezt lehet, hogy az optikus megcsinalta) Nem volt rossz, de azert rontott a minosegen. Sajnos mar elajandekoztam.

Az akromatikus lencsek igazabol lencserendszerek, tobb tagbol allnak, es mindenfele optikai hibara korrigalnak. Allitolag sokkal jobb a kepminoseguk.

Viszont eleg draga.

Nemreg majdnem vettem egyet, de aztan megse.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!