Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ahmet Creative Commons License 2007-09-04 15:32:13 516
Nem az a kérdés, hogy mi volt a nyakadban, hanem, hogy hol volt a bolt.
Előzmény:
Abrash Creative Commons License 2007-09-03 16:29:50 510
hnana, én alkudtam Törökországban szőnyegre, EOS5 + sigma 28-300 (nemröhög!!) a nyakamon, profinak néztek, szőnyeg drága maradt...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!