Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ahmet Creative Commons License 2007-09-04 15:05:05 515
Nos, a legkevesebb no fotót az fogja hallani, akinek van elforgatható LCD-je. De ha már ez a kérdés, akkor szerintem AF segítségével derékmagasságból (libellával megtámogatva) annyit lövök, amennyit akarok, lesz közte jó.
Előzmény:
G_ArchAngel Creative Commons License 2007-09-01 22:52:10 487
ugyanez...

hány jó fotót készítek egy afrikai/indiai/kínai faluban és hányat Te?

hányszor hallod majd, hogy "plíííz, no fottó" és hányszor egy Leica-s?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!