Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
hsoma Creative Commons License 2007-09-03 18:38:36 514
de nekem van madár(öööö.... határ)látta csekonicsom a méréshez :))
és megkövezlek! :)

soma
Előzmény:
Abrash Creative Commons License 2007-09-03 18:05:27 513
szívás volt 20D-n, nikkorral, el is adtam... mérés nem volt konzisztens, stb. és a nikkor üveg nem jött be, valahogy durván rajzolt (kövezzetek meg)

5D-n lehet szivni Contaxszal, minden info ellentmondó.

de a lajka, az meg-é-ri!

a 90/2,8 a photodo-n 4,6... 2,8-on is beton (szinte kéményt is lehetne vele fotózni, annyira :-))

60/2,8 macro: ez is tű, és semmi flare, nappal szemben sem.

28/2,8: még túl új. (de szép szögletes a napellenzője :-) )

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!