Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2007-09-03 16:44:27 512
Ha meg a kurd eladó ismerte volna a Leica nevet, és neked az van a nyakadban, akkor egyből triplaár lett volna :)))
Előzmény:
Abrash Creative Commons License 2007-09-03 16:29:50 510
hnana, én alkudtam Törökországban szőnyegre, EOS5 + sigma 28-300 (nemröhög!!) a nyakamon, profinak néztek, szőnyeg drága maradt...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!