Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Abrash Creative Commons License 2007-09-03 16:24:14 508
hapsikáim, eddig aludt a topik, oszt most meg jól telebeszélitek, mi??

csak tessék, tessék, de másor is
Előzmény:
Abrash Creative Commons License 2007-09-01 18:06:25 447
na, fijúg, ápdételni kéne az álláspontokat.
lett nyikony fullfrém, igaz, kenyony fullfrém kb dupla felbontásnál tart, igaz az is, nyikonyon még mindig több a bizgető.

tessék szépen sorba állni a gyóntatószéknél!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!