Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
G_ArchAngel Creative Commons License 2007-09-02 11:12:35 507
soha nem fotóztam külföldön, Leica-val pláne nem, értékelhető képeim sose voltak és nem is tervezem a jövőben sem a Leica-t, sem külföldet, sem képeket...
Előzmény:
hsoma Creative Commons License 2007-09-02 11:05:27 506
hányszor voltál fotózás céljából külföldön, és hány értékelhető képet hoztál haza a kirándulásaidról? és ezekből hánynál használtál lajtát? csak úgy, kíváncsiságból érdekel. de őszintén...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!