Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2007-09-02 10:59:22 505
   :-)) Ez igaz, de most nekem nem ez a legfontosabb. Vertikális markolat nékül fotózott az SLR-társadalom évtizedeken át, most se nélkülözhetetlen. Ha nagyon hiányozna, majd veszek megint.
Előzmény:
G_ArchAngel Creative Commons License 2007-09-02 10:55:11 504
kipróbáltam: lelehet venni és otthon lehet hagyni:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!