|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
G_ArchAngel
2007-09-02 09:25:04
|
502
|
igen, anno a Warphotographer című filmben láttam én is, így ha eszembe jut, akkor én is ragasztok...
bevezethetnék, amit autóknál már alkalmaznak: Te döntheted el, hogy hátul felakarod-e tüntetni az autód márka/típus/motorjelzését avagy nem... |
|
Előzmény:
 |
DIE_ROBOTER
2007-09-02 09:18:39
|
498
|
| Én egy hivatásos riportertől vettem az E-1-et anno. Volt nála Nikon és Olympus cucc is. A feltűnő feliratok, márkajelzések fekete szigetelőszalaggal le voltak ragasztva. Én csak örültem neki, mert ugye így a gép egy jó részén karcolás is ki volt zárva. Megkérdeztem miért... azt mondta, sokkal diszkrétebb így, ha olyan helyre megy, ahol nem akarja megzavarni az alanyokat. Ez sem egy rossz módszer, ha valaki akar dicsekedni azzal, hogy neki milyen cucca van. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|