Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2007-09-02 08:27:22 496
20 ezres kisváros a mienk is, velem is előrordulnak itt érdekes dolgok :)))
Előzmény:
G_ArchAngel Creative Commons License 2007-09-02 08:24:23 495
egyik legjobb barátom kisfiát fotóztam EU-kompatibilis fajátszótéren 70-200-al, markolatos 5D-vel, másnap ebben a 20e-s kisvárosban elterjedt, hogy B.K. annyira odavan a gyerekéért, hogy külön fotóst fogadott...

az persze senkinek nem tűnt fel, hogy utána az ismerősöm elment vmit elintézni és 1 órán keresztül a "fotós" vigyázott a gyerekre ugyanazon a játszótéren...

butaságban az élen járnak a magyarok...:(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!