Keresés

Részletes keresés

G_ArchAngel Creative Commons License 2007-09-02 00:33:05 491
ez hárommal több, mint amit Tőled várhatnánk...

ja, Nikonod van?

akkor 5-tel...
G_ArchAngel Creative Commons License 2007-09-02 00:26:04 490
köszi, szerintem a vörös jelzés azt jelenti, hogy parkolj a sínekre...
A hozzászólás:
hsoma Creative Commons License 2007-09-01 23:28:10 489
szerintem 0 -át. legalábbis ahogy ismerünk.
Előzmény:
G_ArchAngel Creative Commons License 2007-09-01 22:52:10 487
ugyanez...

hány jó fotót készítek egy afrikai/indiai/kínai faluban és hányat Te?

hányszor hallod majd, hogy "plíííz, no fottó" és hányszor egy Leica-s?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!