|
|
|
|
 |
G_ArchAngel
2007-09-02 00:33:05
|
491
|
ez hárommal több, mint amit Tőled várhatnánk...
ja, Nikonod van?
akkor 5-tel... |
|
 |
G_ArchAngel
2007-09-02 00:26:04
|
490
|
| köszi, szerintem a vörös jelzés azt jelenti, hogy parkolj a sínekre... |
|
A hozzászólás:
 |
hsoma
2007-09-01 23:28:10
|
489
|
| szerintem 0 -át. legalábbis ahogy ismerünk. |
|
Előzmény:
 |
G_ArchAngel
2007-09-01 22:52:10
|
487
|
ugyanez...
hány jó fotót készítek egy afrikai/indiai/kínai faluban és hányat Te?
hányszor hallod majd, hogy "plíííz, no fottó" és hányszor egy Leica-s? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|