|
|
|
|
 |
G_ArchAngel
2007-09-01 22:52:10
|
487
|
ugyanez...
hány jó fotót készítek egy afrikai/indiai/kínai faluban és hányat Te?
hányszor hallod majd, hogy "plíííz, no fottó" és hányszor egy Leica-s? |
|
 |
NJani
2007-09-01 22:18:46
|
485
|
:-)
Ezen nincs nagyon mit anyázni. |
|
A hozzászólás:
 |
DIE_ROBOTER
2007-09-01 21:42:33
|
484
|
"és a távmérős váz előnye vitathatatlan"
Te vagy az M8-cal, én egy 400D-vel, hogy ne legyünk off-ok. Mind a kettő 10 megapixel. Mindketten 100 képet készíthetünk. Lassan mozgó, de nem statikus témák. 100-ból pontosan 100-szor fogok pontosabban fókuszálni, és 100-szor fogok technikailag élesebb képet készíteni. Szóval ezzel a távmérős váz előnye dologgal vigyázzunk, mert egy éles tesztben csúnya dolgok derülhetnek ki.
Indulhat az anyázás. :) |
|
Előzmény:
 |
G_ArchAngel
2007-09-01 19:24:03
|
469
|
a Leica lényege nem ez...
a Leica egy olyan gép, amivel könnyen a környezeted részévé válhatsz, beilleszkedhetsz udvarias maradhatsz, nem rombolsz privát szférát, nem keltesz felesleges zajt - s természetesen ezt az attitüdöt egy magasfokú német (most már japán/amerikai részekkel megáldott) technológia támogatja...
az objektívjei, a kereső és a távmérős váz előnye vitathatatlan, én még egy kicsit jobb érzékelőre és feldolgozórendszerre vágyom... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|