Keresés

Részletes keresés

G_ArchAngel Creative Commons License 2007-09-01 22:52:10 487
ugyanez...

hány jó fotót készítek egy afrikai/indiai/kínai faluban és hányat Te?

hányszor hallod majd, hogy "plíííz, no fottó" és hányszor egy Leica-s?
NJani Creative Commons License 2007-09-01 22:18:46 485

:-)

Ezen nincs nagyon mit anyázni.

A hozzászólás:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2007-09-01 21:42:33 484
"és a távmérős váz előnye vitathatatlan"

Te vagy az M8-cal, én egy 400D-vel, hogy ne legyünk off-ok. Mind a kettő 10 megapixel. Mindketten 100 képet készíthetünk. Lassan mozgó, de nem statikus témák. 100-ból pontosan 100-szor fogok pontosabban fókuszálni, és 100-szor fogok technikailag élesebb képet készíteni. Szóval ezzel a távmérős váz előnye dologgal vigyázzunk, mert egy éles tesztben csúnya dolgok derülhetnek ki.

Indulhat az anyázás. :)
Előzmény:
G_ArchAngel Creative Commons License 2007-09-01 19:24:03 469
a Leica lényege nem ez...

a Leica egy olyan gép, amivel könnyen a környezeted részévé válhatsz, beilleszkedhetsz udvarias maradhatsz, nem rombolsz privát szférát, nem keltesz felesleges zajt - s természetesen ezt az attitüdöt egy magasfokú német (most már japán/amerikai részekkel megáldott) technológia támogatja...

az objektívjei, a kereső és a távmérős váz előnye vitathatatlan, én még egy kicsit jobb érzékelőre és feldolgozórendszerre vágyom...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!