Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-09-01 20:06:13 483
Nagyon szerettem volna 40D-re váltani......na szóval erre (is neccesen, de) volt pénzem, arra meg nem lett volna. Ennyi....
A hozzászólás:
nord Creative Commons License 2007-09-01 20:04:47 482
Még a végén kiderül, hogy jobban jártál ezzel, mint az utóddal. :)
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-09-01 20:02:46 481
Sajnálom, de már nem érint a probléma:  a mai naptól kezdve büszke 30D tulaj lettem!!!  ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!