Keresés

Részletes keresés

nord Creative Commons License 2007-09-01 20:04:47 482
Még a végén kiderül, hogy jobban jártál ezzel, mint az utóddal. :)
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-09-01 20:02:46 481
Sajnálom, de már nem érint a probléma:  a mai naptól kezdve büszke 30D tulaj lettem!!!  ;)
Előzmény:
madgie Creative Commons License 2007-09-01 20:00:34 480
Ami képet láttam eddig a 40D-től... kezdik hozni egy kompakt zajszintjét ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!