|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-09-01 20:02:46
|
481
|
| Sajnálom, de már nem érint a probléma: a mai naptól kezdve büszke 30D tulaj lettem!!! ;) |
|
A hozzászólás:
 |
madgie
2007-09-01 20:00:34
|
480
|
| Ami képet láttam eddig a 40D-től... kezdik hozni egy kompakt zajszintjét ;) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-09-01 19:42:01
|
475
|
Na szóval.....(abszolúte nem szeretem az Olympust, de elismerem:) az E-1 egy mai napig nagyon kivánatos gép volna, ha nem az ominózus kisfelbontású, de legalább jó zajos és dinamikaszegény Kodak-CCD-t használná.
Ha a Leica digigépek pont ebben a szar érzékelőben egyeznek meg (na jó: hasonlitanak) az E-1-re, akkor pont a digirészük van elcseszve, de rendesen. A távmérős, kisméretű váz az valóban álomszép . (Van orosz gyártmányú, ezeréves filmes Leica-koppincsom itthon, és a mai napig tetszik minden porcikája)
(Ha flémelünk, akkor flémeljünk rendesen...;) ) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|