Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2007-09-01 19:59:29 479
Korábban? Bogyó fiú 30D-jét lazán hozza az öreg...
A hozzászólás:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2007-09-01 19:45:36 476
Zajos, de nem nem ég ki korábban a kép, mint a konkurenseknél. Nincs kevesebb dinamika alacsony érzékenységen.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-09-01 19:42:01 475

Na szóval.....(abszolúte nem szeretem az Olympust, de elismerem:) az E-1 egy mai napig nagyon kivánatos gép volna, ha nem az ominózus kisfelbontású, de legalább jó zajos és dinamikaszegény Kodak-CCD-t használná.

 

Ha a Leica digigépek pont ebben a szar érzékelőben egyeznek meg (na jó: hasonlitanak) az E-1-re, akkor pont a digirészük van elcseszve, de rendesen. A távmérős, kisméretű váz az valóban álomszép . (Van orosz gyártmányú, ezeréves filmes Leica-koppincsom itthon, és a mai napig tetszik minden porcikája)

 

(Ha flémelünk, akkor flémeljünk rendesen...;)   )

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!