|
|
|
|
 |
madgie
2007-09-01 20:00:34
|
480
|
| Ami képet láttam eddig a 40D-től... kezdik hozni egy kompakt zajszintjét ;) |
|
 |
nord
2007-09-01 19:48:44
|
477
|
Azért ezt gondold át még néhányszor...
JPEG-ben az M8 dinamika átfogása 8,4EV. Az EOS 5D-é 8,2EV.
|
|
 |
DIE_ROBOTER
2007-09-01 19:45:36
|
476
|
| Zajos, de nem nem ég ki korábban a kép, mint a konkurenseknél. Nincs kevesebb dinamika alacsony érzékenységen. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-09-01 19:42:01
|
475
|
Na szóval.....(abszolúte nem szeretem az Olympust, de elismerem:) az E-1 egy mai napig nagyon kivánatos gép volna, ha nem az ominózus kisfelbontású, de legalább jó zajos és dinamikaszegény Kodak-CCD-t használná.
Ha a Leica digigépek pont ebben a szar érzékelőben egyeznek meg (na jó: hasonlitanak) az E-1-re, akkor pont a digirészük van elcseszve, de rendesen. A távmérős, kisméretű váz az valóban álomszép . (Van orosz gyártmányú, ezeréves filmes Leica-koppincsom itthon, és a mai napig tetszik minden porcikája)
(Ha flémelünk, akkor flémeljünk rendesen...;) ) |
|
Előzmény:
 |
G_ArchAngel
2007-09-01 19:27:09
|
471
|
| Te "megegyezel" a testvéreddel? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|