Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nord Creative Commons License 2007-09-01 19:28:08 473
Tökéletesen egyetértek.
Előzmény:
G_ArchAngel Creative Commons License 2007-09-01 19:24:03 469
a Leica lényege nem ez...

a Leica egy olyan gép, amivel könnyen a környezeted részévé válhatsz, beilleszkedhetsz udvarias maradhatsz, nem rombolsz privát szférát, nem keltesz felesleges zajt - s természetesen ezt az attitüdöt egy magasfokú német (most már japán/amerikai részekkel megáldott) technológia támogatja...

az objektívjei, a kereső és a távmérős váz előnye vitathatatlan, én még egy kicsit jobb érzékelőre és feldolgozórendszerre vágyom...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!