Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-09-01 19:42:01 475

Na szóval.....(abszolúte nem szeretem az Olympust, de elismerem:) az E-1 egy mai napig nagyon kivánatos gép volna, ha nem az ominózus kisfelbontású, de legalább jó zajos és dinamikaszegény Kodak-CCD-t használná.

 

Ha a Leica digigépek pont ebben a szar érzékelőben egyeznek meg (na jó: hasonlitanak) az E-1-re, akkor pont a digirészük van elcseszve, de rendesen. A távmérős, kisméretű váz az valóban álomszép . (Van orosz gyártmányú, ezeréves filmes Leica-koppincsom itthon, és a mai napig tetszik minden porcikája)

 

(Ha flémelünk, akkor flémeljünk rendesen...;)   )

A hozzászólás:
G_ArchAngel Creative Commons License 2007-09-01 19:27:09 471
Te "megegyezel" a testvéreddel?
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-09-01 19:25:47 470
Hát, ha a Lajka érzékelője megeygezik az E-1-ével, akkor megette a fene az egészet.....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!