|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-09-01 19:42:01
|
475
|
Na szóval.....(abszolúte nem szeretem az Olympust, de elismerem:) az E-1 egy mai napig nagyon kivánatos gép volna, ha nem az ominózus kisfelbontású, de legalább jó zajos és dinamikaszegény Kodak-CCD-t használná.
Ha a Leica digigépek pont ebben a szar érzékelőben egyeznek meg (na jó: hasonlitanak) az E-1-re, akkor pont a digirészük van elcseszve, de rendesen. A távmérős, kisméretű váz az valóban álomszép . (Van orosz gyártmányú, ezeréves filmes Leica-koppincsom itthon, és a mai napig tetszik minden porcikája)
(Ha flémelünk, akkor flémeljünk rendesen...;) ) |
|
A hozzászólás:
 |
G_ArchAngel
2007-09-01 19:27:09
|
471
|
| Te "megegyezel" a testvéreddel? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-09-01 19:25:47
|
470
|
| Hát, ha a Lajka érzékelője megeygezik az E-1-ével, akkor megette a fene az egészet..... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|