Keresés

Részletes keresés

G_ArchAngel Creative Commons License 2007-09-01 19:27:09 471
Te "megegyezel" a testvéreddel?
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-09-01 19:25:47 470
Hát, ha a Lajka érzékelője megeygezik az E-1-ével, akkor megette a fene az egészet.....
Előzmény:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2007-09-01 19:16:00 468
És azt tudod, hogy az DMR-ben és az E-1-ben lévő érzékelő tesók? Teljesen azonos technológia, azonos a raszter, azonos CFA, csak nagyobb a lapka. (Kodak)
Az újabb DMR-ben és az M8-ban lévő is teljesen ugyanaz, csak az anti-blooming csatorna vékonyabb. Ezáltal picit kevésbé zajos, jobb a dinamika de könnyebben átfolyik a beégett rész. Az M8-ban pedig a mikrolencséken ugye van ez a shift trükk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!