|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-09-01 19:25:47
|
470
|
| Hát, ha a Lajka érzékelője megeygezik az E-1-ével, akkor megette a fene az egészet..... |
|
 |
G_ArchAngel
2007-09-01 19:24:03
|
469
|
a Leica lényege nem ez...
a Leica egy olyan gép, amivel könnyen a környezeted részévé válhatsz, beilleszkedhetsz udvarias maradhatsz, nem rombolsz privát szférát, nem keltesz felesleges zajt - s természetesen ezt az attitüdöt egy magasfokú német (most már japán/amerikai részekkel megáldott) technológia támogatja...
az objektívjei, a kereső és a távmérős váz előnye vitathatatlan, én még egy kicsit jobb érzékelőre és feldolgozórendszerre vágyom... |
|
A hozzászólás:
 |
DIE_ROBOTER
2007-09-01 19:16:00
|
468
|
És azt tudod, hogy az DMR-ben és az E-1-ben lévő érzékelő tesók? Teljesen azonos technológia, azonos a raszter, azonos CFA, csak nagyobb a lapka. (Kodak) Az újabb DMR-ben és az M8-ban lévő is teljesen ugyanaz, csak az anti-blooming csatorna vékonyabb. Ezáltal picit kevésbé zajos, jobb a dinamika de könnyebben átfolyik a beégett rész. Az M8-ban pedig a mikrolencséken ugye van ez a shift trükk. |
|
Előzmény:
 |
G_ArchAngel
2007-09-01 19:05:07
|
461
|
| nem, az Mindenek Felett Áll:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|