Keresés

Részletes keresés

DIE_ROBOTER Creative Commons License 2007-09-01 19:16:00 468
És azt tudod, hogy az DMR-ben és az E-1-ben lévő érzékelő tesók? Teljesen azonos technológia, azonos a raszter, azonos CFA, csak nagyobb a lapka. (Kodak)
Az újabb DMR-ben és az M8-ban lévő is teljesen ugyanaz, csak az anti-blooming csatorna vékonyabb. Ezáltal picit kevésbé zajos, jobb a dinamika de könnyebben átfolyik a beégett rész. Az M8-ban pedig a mikrolencséken ugye van ez a shift trükk.
Digit79 Creative Commons License 2007-09-01 19:07:19 464
Sith NagyÚr
A hozzászólás:
G_ArchAngel Creative Commons License 2007-09-01 19:05:07 461
nem, az Mindenek Felett Áll:)
Előzmény:
Digit79 Creative Commons License 2007-09-01 19:03:16 459
Az is a sötét oldalon van :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!