|
|
|
|
 |
Digit79
2007-09-01 19:05:52
|
463
|
Fúúújjjjjj bizony, pedig csábító lehet a könnyebb út... (D3)
|
|
 |
G_ArchAngel
2007-09-01 19:04:44
|
460
|
Nikon gyártott fényképezőgépet: D3 és F6
a többi vicc...
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-09-01 19:02:59
|
458
|
| Én is Canonos vagyok, de azért nem elvakult. Pl. SoMa barátom Pentaxa határozottan tetszik. Persze a Nyikon a más: az fúúúújjjjj! ;)))) |
|
Előzmény:
 |
Digit79
2007-09-01 19:00:57
|
456
|
Így van, nyilvánvalóan ez vallási ügy.
Én Canon hívő vagyok és sose állok át a sötét oldalra.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|