Keresés

Részletes keresés

Digit79 Creative Commons License 2007-09-01 19:05:52 463

Fúúújjjjjj bizony, pedig csábító lehet a könnyebb út... (D3)

 

G_ArchAngel Creative Commons License 2007-09-01 19:04:44 460
Nikon gyártott fényképezőgépet: D3 és F6

a többi vicc...
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-09-01 19:02:59 458
Én is Canonos vagyok, de azért nem elvakult. Pl. SoMa barátom Pentaxa határozottan tetszik. Persze a Nyikon a más: az fúúúújjjjj!   ;))))
Előzmény:
Digit79 Creative Commons License 2007-09-01 19:00:57 456

Így van, nyilvánvalóan ez vallási ügy.

Én Canon hívő vagyok és sose állok át a sötét oldalra.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!