Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-09-01 19:05:25 462

A Leica az merő sznobizmus szerintem......  unatkozó, knipszelő német milliomosok elitizáló játékszere. Nem rossz, persze, annyi pénzért akár már jó is lehet......de digitális vonalon szerintem guriga taknyot sem érnek a gépei/ persze az árukhoz képest. Optikát gyártani viszont tudnak, ez vitathatatlan....

Na

Digit79 Creative Commons License 2007-09-01 19:03:16 459
Az is a sötét oldalon van :)
A hozzászólás:
G_ArchAngel Creative Commons License 2007-09-01 19:02:00 457
van a Leica és vannak a játékok...

ez utóbbiból jutott nekem is:-)
Előzmény:
Abrash Creative Commons License 2007-09-01 18:06:25 447
na, fijúg, ápdételni kéne az álláspontokat.
lett nyikony fullfrém, igaz, kenyony fullfrém kb dupla felbontásnál tart, igaz az is, nyikonyon még mindig több a bizgető.

tessék szépen sorba állni a gyóntatószéknél!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!