|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-09-01 19:05:25
|
462
|
A Leica az merő sznobizmus szerintem...... unatkozó, knipszelő német milliomosok elitizáló játékszere. Nem rossz, persze, annyi pénzért akár már jó is lehet......de digitális vonalon szerintem guriga taknyot sem érnek a gépei/ persze az árukhoz képest. Optikát gyártani viszont tudnak, ez vitathatatlan....
Na |
|
 |
Digit79
2007-09-01 19:03:16
|
459
|
| Az is a sötét oldalon van :) |
|
A hozzászólás:
 |
G_ArchAngel
2007-09-01 19:02:00
|
457
|
van a Leica és vannak a játékok...
ez utóbbiból jutott nekem is:-) |
|
Előzmény:
 |
Abrash
2007-09-01 18:06:25
|
447
|
na, fijúg, ápdételni kéne az álláspontokat. lett nyikony fullfrém, igaz, kenyony fullfrém kb dupla felbontásnál tart, igaz az is, nyikonyon még mindig több a bizgető.
tessék szépen sorba állni a gyóntatószéknél!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|