Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-09-01 19:02:59 458
Én is Canonos vagyok, de azért nem elvakult. Pl. SoMa barátom Pentaxa határozottan tetszik. Persze a Nyikon a más: az fúúúújjjjj!   ;))))
A hozzászólás:
Digit79 Creative Commons License 2007-09-01 19:00:57 456

Így van, nyilvánvalóan ez vallási ügy.

Én Canon hívő vagyok és sose állok át a sötét oldalra.

 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-09-01 18:53:09 455
Persze hogy az...már a címe is világossá teszi szerintem....;))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!